CP-Symbols je knižnica CAD-blokov, určená pre profesionálov v oblasti CAD projektovania. Knižnica predstavuje špecializovaný súbor symbolov, značiek a súčiastok integrovaných do CAD softvéru, ako napríklad AutoCAD, GstarCAD, BricsCAD, ZWCAD, progeCAD, 4M CAD, ARES Commander a ďalších. Obsahuje viac ako 500 000 symbolov v DWG/DXF formáte pre rôzne odvetvia, vrátane architektúry, strojárstva a elektro-projektovania a technického zariadenia budov (rozvody kanalizácie, rozvody vody, rozvody plynu, rozvody vykurovania a rozvody vzduchotechniky a iné).

Hlavné výhody CAD-knižnice CP-Symbols:

  1. Rozmanitosť a kvalita: Symboly, značky a súčiastky popredných výrobcov a dodávateľov v jednotlivých odvetviach
  2. Normy a štandardy: Medzinárodné normy a štandardy, s automatickým vytváraním hladín.
  3. Pohľady a rezy: Možnosť vkladania prvkov v rôznych pohľadoch (izometria, driek, hlava, pôdorys a iné).
  4. Vlastné symboly: Schopnosť vytvárania a ukladania vlastných symbolov do databázy.
  5. Kusovník a legenda: Možnosť rýchleho a jednoduchého generovania legendy a kusovníku materiálu.

Knižnica značiek CP Symbols umožňujú zefektívnenie pracovných postupov, vylepšenú vizualizáciu a komunikáciu v rámci projektov a možnosť prispôsobenia symbolov podľa potrieb užívateľa. CP-Symbols taktiež poskytuje efektívne riešenia pre dokumentáciu a tvorbu správ, vrátane rámčekov, tabuliek a ďalších profesionálnych výstupov projektu.

Knižnica CP-Symbols je cenným prínosom pre 2D CAD profesionálov v mnohých oblastiach, pričom zvyšuje efektivitu, presnosť a uľahčuje komunikáciu v rámci projektov.

Mohlo by sa Vám páčiť

Nie je možné nechať komentáre