Technické výkresy existujú už stáročia a predchádzali dnešným digitálnym výrobným technológiám. Pred vznikom počítačov boli technické výkresy hlavným referenčným bodom pre výrobcov. Dnes je možné navrhnúť objekt na počítači, potom z toho istého počítača poslať digitálny súbor do strojového zariadenia, ktoré objekt vyrobí, a to všetko bez potreby technických výkresov. Poďme sa pozrieť na program, ktorý je cenovo dostupnou a výkonnostnou alternatívou drahých programov na technické kreslenie.

Pozoruhodný výkon a kompatibilita

AutoCAD je najpoužívanejší softvérový balík na počítačom podporované navrhovanie. Program AutoCAD je nástroj na 2D navrhovanie a 3D modelovanie, ktorý sa používa vo všetkých technických oblastiach. Poskytuje všetky potrebné operácie na vytvorenie projektu – kreslenie, opravu, tlač a zdieľanie s kolegami.

V súčasnosti mnohé projekčné spoločnosti hľadajú náhradu, alternatívu alebo obdobu programu AutoCAD bez toho, aby chceli vynakladať viac peňazí na licencovaný program AutoCAD a bez nákladov na školenie a preškolenie svojich zamestnancov.

Vďaka najmodernejším návrhovým systémom založeným na najnovšom vývoji Open Design Alliance a ITC poskytuje GStarCAD takmer úplnú kompatibilitu so všetkými existujúcimi CAD systémami a CAD programami používajúcimi vektorový grafický formát DWG (OpenDWG alebo RealDWG).

Súbory pripravené v týchto formátoch môžete nielen otvárať a upravovať v programe GStarCAD, ale môžete tiež posielať súbory upravené v programe GStarCAD svojim partnerom bez obáv zo straty informácií.

Čo všetko nám ponúka?

Softvér obsahuje všetky 2D CAD kresliace nástroje a plnohodnotný dynamický editor blokov, ako aj podporu pre 3D telesá a objekty založené na geometrickej platforme ACIS. K dispozícii je podpora programovacích jazykov LISP, VBA a .NET, čo umožňuje používať program GstarCAD v spojení s ďalšími aplikáciami vytvorenými v týchto jazykoch.

Pre GstarCAD bolo vyvinutých aj niekoľko prídavných modulov pre architektúru, strojárstvo, inžinierske systémy, elektrotechniku a geodéziu.

Vďaka známemu rozhraniu a možnosti importovať menu cui, mnu a mns do programu GstarCAD je jeho používanie rýchle a jednoduché. Tlačidlá ponuky majú tradičný vzhľad. Sú dynamicky konfigurované pomocou príkazov a možností. To vám umožní začať pracovať rýchlo a s minimálnymi časovými nákladmi na preškolenie. GstarCAD tak môže používať každý konštruktér so skúsenosťami s populárnym softvérom CAD.

Cenovo dostupný a užívateľsky prívetivý

Aká je AutoCAD cena? AutoCAD je dôstojná alternatíva z hľadiska pomeru cena/kvalita vynikajúca AutoCAD alternatíva k bežným programom, ako sú Bricscad, Btocad, Nanocad, progeCAD, ZWCAD, Infrasoftcad. GstarCAD je ponúkaný predovšetkým s trvalou licenciou s možnosťou ročného predplatného pre tých, ktorí uprednostňujú licenčný systém AutoCADu. Môžete si vybrať, či si aktualizácie kúpite samostatne, alebo pridáte plán predplatného na aktualizácie. GstarCAD umožňuje používateľom kupovať len to, čo potrebujú.

Vďaka takmer 30 rokom neustáleho zlepšovania a štíhlych inovácií je dnes GstarCAD ďaleko vpred vo výkone, stabilite a ďalších kľúčových ukazovateľoch a stáva sa popredným softvérom CAD na svete.

Vo výsledku môžeme tvrdiť, že vám ušetrí nielen čas, ale aj peniaze.

Mohlo by sa Vám páčiť

Nie je možné nechať komentáre