Inteligentné hodinky Tamagotchi vám umožnia vrátiť sa v čase do vašich 90. rokov

Teraz však môžete svojho elektronického miláčika nosiť na zápästí a starať sa o neho pomocou dotykového displeja.

Darček na 25.výročie

Tamagotchi je späť na svoje 25. výročie. 

Originál Tamagotchi debutoval v novembri 1996 ako elektronická hračka pre deti.

Novinka od výrobcu japonských hračiek Bandai je vybavená dotykovým displejom LCD a výdržou batérie až 30 hodín, kým je potrebné ju nabíjať cez USB.

Teraz môžete zdvihnúť svojho mini elektronického miláčika priamo zo zápästia a pomocou mikrofónu ho zavolať a pomocou dotykovej obrazovky ho aj pohladkať.

Vyhrajte v lotérii alebo si musíte počkať

Zatiaľ budú inteligentné hodinky Tamagotchi predávané iba v lotérii – prihlásiť sa môžete medzi 17. júnom a 2. júlom, pričom víťazi budú vyhlásení neskôr v júli. 

Pre všetkých ostatných sa tamagotchi začne predávať 23. novembra. Bude stáť cca 7 480 jenov (približne 68 dolárov) a môžete si tiež kúpiť ďalšie „inteligentné karty“ za 1100 jenov (asi 10 dolárov), ktoré viete vložiť do inteligentných hodiniek.

Jednorožce a sladkosti ako ďalšie lákadlá

Karta Tamagotchi Sweets Friends vám dá tematické predmety, ako sú sladkosti a dezerty, ktoré majú nakŕmiť vášho malého vreckového miláčika, ako aj minihru. 

Karta Tamagotchi Rainbow Friends obsahuje dúhové a jednorožcové motívy ako nová obrazovka s hodinami a jedlo a predmety pre vášho domáceho miláčika.

Predstavte hru Vášho detstva ďalšej generácii.

Mohlo by sa Vám páčiť

Nie je možné nechať komentáre